Additional information
| Weight | 36 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | PowerEdge R7515 |
| Процесор | AMD EPYC 7443P 2.85 GHz, 24-core, 128MB L3 Cache |
| Памет, GB | 64 |
| Памет, слотове | 16 DDR4 RDIMM/LRDIMM slots, Type: RDIMM/LDIMM, Up to 3200MT/s, Max. RAM: RDIMM – 1TB, LRDIMM – 2TB |
| Твърд диск, GB | 960 |
| Дисков контролер | PERC H730P RAID |
| Брой поддържани дискове | 24 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | Broadcom 57416 Dual Port 10 GbE SFP+ Network LOM Mezz Card |
| Разширителен слот | Up to 4: 2 x Gen3 slots 2 x16, 2 x Gen4 slots 2 x16 |
| Интерфейс | Front: 1x Dedicated iDRAC direct micro-USB, 2x USB 2.0, 1x Video, Rear: 2x 1GbE, 1x Dedicated iDRAC network port, 1x Serial, 2x USB 3.0, 1x Video |
| Порт за отдалечено управление | yes |
| Захранване | Redundant 750W |
| Съвместими операционни системи | Canonical Ubuntu Server LTS, Citrix HypervisorTM, Microsoft Windows Server with Hyper-V, Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, VMware ESXi |
| Форм-фактор | 2U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |













