Additional information
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | PowerEdge R740 |
| Процесор | Intel Xeon Silver 4214R 2.40 GB, 12-core, 16.5 MB cache |
| Памет, GB | 32 |
| Памет, слотове | 24 DDR4 DIMM slots, Supports RDIMM /LRDIMM, speeds up to 2666MT/s, 3TB max |
| Твърд диск, GB | 480 |
| Дисков контролер | PERC H750 |
| Брой поддържани дискове | 8 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | 5720 Dual Port 1GbE BASE-T, rNDC, Broadcom 57416 Dual Port 10GbE BASE-T & |
| Разширителен слот | PCIe: Up to 8 x Gen3 slots, Up to 4 x16 |
| Интерфейс | Front ports: V ideo, 2 x USB 2.0, available USB 3.0, Rear ports: V ideo, serial, 2 x USB 3.0, Video card: VGA |
| Порт за отдалечено управление | iDRAC9,Enterprise |
| Захранване | Dual, Hot-plug, Redundant Power Supply (1+1), 495W |
| Съвместими операционни системи | Canonical Ubuntu LTS, Citrix XenServer, Microsoft Windows Server with Hyper-V, Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, VMware ESXi |
| Форм-фактор | 2U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |



















Reviews
There are no reviews yet.