Additional information
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53.2 × 80 × 10 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | PowerEdge R650XS |
| Процесор | Intel Xeon Silver 4309Y 2.80 GHz, 8-core, 12MB Cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 16 DDR4 DIMM slots, supports RDIMM 1 TB max, speeds up to 3200 MT/s, Supports registered ECC DDR4 DIMMs only |
| Твърд диск, GB | 480 |
| Дисков контролер | PERC H755 |
| Брой поддържани дискове | 8 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | Network Options: 1x OCP 3.0, No NIC, 2x 1 GbE LOM |
| Разширителен слот | Up to 3 x PCIe Gen4 slots |
| Интерфейс | Front: 1x iDRAC Direct (Micro-AB USB) port, 1x USB 2.0, 1x VGA, Rear: 1x USB 2.0, 1x Serial (optional), 1x USB 3.0, 2x Ethernet 1x VGA, Internal: 1x USB 3.0 (optional) |
| Порт за отдалечено управление | yes |
| Захранване | Redundant 800W |
| Съвместими операционни системи | Canonical Ubuntu Server LTS, Citrix Hypervisor, Microsoft Windows Server with Hyper-V, Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, VMware ESXi |
| Форм-фактор | 1U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |

















