Additional information
| Weight | 35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 53.2 × 78.1 × 14 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | PowerEdge R750XS |
| Процесор | Intel Xeon Silver 4314 2.40 GHz, 16-core, 24 MB cache |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 16 DDR4 DIMM slots, supports RDIMM 1 TB max, speeds up to 3200 MT/s, Supports registered ECC DDR4 DIMMs only |
| Твърд диск, GB | 960 |
| Дисков контролер | PERC H755 |
| Брой поддържани дискове | 8 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | No NIC |
| Разширителен слот | Riser config 4, Half Length, Low Profile, 1×16 + 1×4 slots |
| Интерфейс | Front: 1x iDRAC Direct (Micro-AB USB) port, 1x USB 2.0, 1x VGA, Internal: 1x USB 3.0 (optional), Rear: 1x USB 2.0, 1x Serial (optional), 1x USB 3.0, 2x Ethernet, 1x VGA |
| Порт за отдалечено управление | yes |
| Захранване | Redundant 800W |
| Съвместими операционни системи | Canonical Ubuntu Server LTS, Citrix Hypervisor, Microsoft Windows Server with Hyper-V, Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, VMware ESXi |
| Форм-фактор | 2U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |
















