Additional information
| Weight | 7.44 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42.93 × 50 × 20 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | EATON |
| Вх.напрежение, V | 230 |
| Вх.честота, Hz | 50/60 Hz |
| Вх. ток, A | 32 |
| Макс. мощност, kW | 7.4 |
| Брой фази | 1 |
| Входен извод | IEC-309 32A BLUE (2P+E) |
| Брой изводи | 16 |
| Тип изводи | IEC C13 |
| Дължина на кабела, m | 3.66 |
| Защити | Two 20A circuit breakers protect 8 outlets each |
| Mонтаж | Included cord retention brackets, Mounting ears are reversible for front or rear facing rackmount installation, Mounting flanges support installation in 2 and 4 post racks, with additional support for wall-mount and under-counter installation formats |
| Форм-фактор | 2U |
| Стандарти | CE (Europe), EN 60950-1, FCC Part 15 Class A (USA), RoHS, Trade Agreements Act (TAA) |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 445 x 317.5 x 89 mm |
| Тегло, g | 6210g |
| Цвят | Black |



















