Additional information
| Weight | 6.53 kg |
|---|---|
| Dimensions | 52.58 × 56.9 × 14 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | EATON |
| Вх.напрежение, V | 220 |
| Вх.честота, Hz | 50/60 Hz |
| Вх. ток, A | 16 |
| Макс. мощност, kW | 3.7 |
| Брой фази | 1 |
| Входен извод | C20 |
| Брой изводи | 8 |
| Тип изводи | IEC C13 |
| Дължина на кабела, m | 2.44 |
| Защити | PowerAlert Software (LX Platform Interface: PowerAlert Device Manager) |
| Mонтаж | Includes mounting accessories for 2-4 post racks, Mounting brackets |
| Форм-фактор | 1U |
| Стандарти | CAN/CSA-C22.2 No. 60950-1 (Canada), CE (Europe), FCC Part 15 Class A (USA), NOM (Mexico), RoHS, Trade Agreements Act (TAA), UL 60950-1 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 440 x 375.2 x 44 mm |
| Тегло, g | 4080 g |
| Цвят | Black |






















