Additional information
| Weight | 0.102 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 3 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Настолни компютри |
| Тип на свързване | Wired |
| Интерфейс | PCI express 1x |
| Брой мрежови портове | 2 |
| Максимална мрежова скорост, Mbit/s | 5120 |
| Форм-фактор | Low profile bracket, Plug and Play |
| Поддържани операционни системи | Linux, MAC, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80 x 68 x 12.6 mm |
| Други | Chipset: Renesas NEC/uPD720200, External power supply – MOLEX 4pin |















Reviews
There are no reviews yet.