Additional information
| Weight | 1.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 15 × 23.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | FAX-910/917/920/930/940 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 4х250 pages at 5% coverage |
169.89лв. / 86.86€
Наличност: с поръчка
| Weight | 1.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 15 × 23.5 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | FAX-910/917/920/930/940 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 4х250 pages at 5% coverage |
Reviews
There are no reviews yet.