Additional information
| Weight | 0.57 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 31.6 × 7 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | FAX-910/917/920/930/940 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 250 pages |
56.88лв. / 29.08€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.57 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 31.6 × 7 cm |
| Производител | BROTHER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Съвместимост | FAX-910/917/920/930/940 series |
| Цвят | Black |
| Брой страници | 250 pages |
Reviews
There are no reviews yet.