Additional information
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Производител | TOSHIBA DYNABOOK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| USB-C | 2 USB Type-C ports (one for PC connection) |
| RJ-45 | Gigabit LAN (10/100/1000 BASE-TX Ethernet) |
| Видео интерфейс | 3 |
| Докинг интерфейс | 1 DC-IN jack, 1 SD Card slot, 4 USB 3.0 ports (2 USB 3.1 Gen2 on the front, supporting BC 1.2 charging; 2 USB 3.1 Gen1 on the back) |
| Съвместимост | A computer with an USB Type-C port which supports video output and power delivery |
| Захранване | 100W (20V DC, 5A) |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 234 x 84 x 30 mm |





















Reviews
There are no reviews yet.