Additional information
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Производител | TOSHIBA DYNABOOK |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Wireless |
| Резолюция, dpi | 1800 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 3 |
| Програмируеми бутони | – |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 97 x 56 x 33 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 76 g |























Reviews
There are no reviews yet.