Additional information
| Weight | 0.499 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 13 × 18 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | HPE |
| Предназначен за | Сървъри |
| Капацитет, GB | 1920 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | up to 545 MB/s (520 MiB/s) |
| Скорост на запис, MB/s | up to 493 MB/s (470 MiB/s) |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Интерфейс | SATA3 |
| Цвят | N/A |


















