Additional information
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13.08 × 9.96 × 0.66 cm |
| Производител | PATRIOT |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Настолни и преносими компютри |
| Капацитет | 128 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 1600 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 600 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
| Интерфейс | PCIe |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80.0 x 22.0 x 3.8 mm |
| Тегло, g | 9 g |
| Други |














Reviews
There are no reviews yet.