Additional information
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.2 × 12.9 × 4 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Съвместимост | HP DesignJet T1700 |
| Цвят | Cyan |
| Обем, ml | 130ml |
| Други | 6 pl, Dye-based |
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.2 × 12.9 × 4 cm |
| Производител | HP |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Съвместимост | HP DesignJet T1700 |
| Цвят | Cyan |
| Обем, ml | 130ml |
| Други | 6 pl, Dye-based |
Reviews
There are no reviews yet.