Additional information
| Weight | 0.438 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.698 × 6.2 × 21.488 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | HPE |
| Предназначен за | Сървъри |
| Интерфейс | BASE-T |
| Брой мрежови портове | 2 |
| Форм-фактор | Stand up |
631.95лв. / 323.11€
Наличност: на склад
| Weight | 0.438 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24.698 × 6.2 × 21.488 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | HPE |
| Предназначен за | Сървъри |
| Интерфейс | BASE-T |
| Брой мрежови портове | 2 |
| Форм-фактор | Stand up |