Additional information
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Производител | HPE |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Host интерфейс | PCIe 2.0 x1 |
| Интерфейс | RJ-45 |
| Брой мрежови портове | 2 |
| Максимална мрежова скорост, Gbit/s | 1 |
| Поддържани мрежови скорости, Gbit/s | 1Gb/s (Also support 10/100Mbps) |
| Форм-фактор | Low profile card with both full height (pre-installed) and half height brackets included in kit, Stand up |
| Мрежови стандарти | 1588, 802.1as, 802.1p, 802.1Q, 802.3, 802.3ab, 802.3ad, 802.3az, 802.3u, 802.3x |
| Поддържани операционни системи | The Operating Systems supported by this adapter are based on the server OS support |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 55.9 x 111.8 mm (without bracket) |
| Други | 1.7W min, Network Processor: Broadcom BCM5720 (BCM5720A0KFBG), Power: 2.2W max |















Reviews
There are no reviews yet.