Additional information
| Weight | 0.093 kg |
|---|---|
| Производител | HPE |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | RDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 16 |
| Честота, MHz | 2 933 MHz |
| Други | Single Rank x4 |
1,211.24лв. / 619.30€
Наличност: с поръчка
| Weight | 0.093 kg |
|---|---|
| Производител | HPE |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Сървъри |
| Вид | RDIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Обем, GB | 16 |
| Честота, MHz | 2 933 MHz |
| Други | Single Rank x4 |
Reviews
There are no reviews yet.