Additional information
| Weight | 10 kg |
|---|---|
| Производител | HPE |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Серия | DL20-G10 |
| Процесор | 8 MB cache, Intel Xeon E-2224 3.40 GHz |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 4 DIMM slots per processor |
| Твърд диск, GB | None ship standard; includes 2 LFF hard drive blanks |
| Дисков контролер | HPE Smart Array S100i |
| Брой поддържани дискове | 2 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | HPE embedded 1Gb 2-port 332i network Adapter |
| Разширителен слот | 2 PCIe 3.0 slots |
| Интерфейс | 1x Serial – Optional; 1 Rear VGA port (standard on all chassis types); 2x 1GbE embedded NIC (standard on all chassis types); 5 USB 3.0 ports (Front: 1xUSB 3.0, 1xUSB iLO Service Port Rear: 2xUSB 3.0 Internal: 1x USB 3.0) |
| Порт за отдалечено управление | 1 Gb Dedicated – Optional |
| Захранване | 1x 290W Non Hot Plug Power Supply |
| Съвместими операционни системи | Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 7.5; SUSE Linux Enterprise Server (SLES) 15 and 12 SP3; ClearOS/VM 7.5; CentOS 7.5, VMware vSphere 6.7 and 6.5 U2, Windows Server 2016 |
| Софтуер за управление | iLO Advanced (optional), iLO Management (standard), iLO Scale-out (optional only for DL), Intelligent Provisioning (standard) |
| Форм-фактор | 1U Rack |
| Тип на шасито | Hot-Plug |
| Други | 3 non hot plug, non-redundant fans |














Reviews
There are no reviews yet.