Additional information
| Weight | 25 kg |
|---|---|
| Производител | HPE |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Серия | ML110 |
| Процесор | 10-core, 13.75 MB, Intel Xeon-Silver 4210 2.20 GHz |
| Памет, GB | 16 |
| Памет, слотове | 6 DIMM slots, DDR4 Smart Memory |
| Твърд диск, GB | None ship as standard |
| Дисков контролер | Smart Array P408i-p |
| Брой поддържани дискове | 8 |
| Оптично устройство | – |
| Мрежа | Embedded 2-Port 1GbE HPE Ethernet 1Gb 2-port 332i Adapter |
| Разширителен слот | 5 PCIe 3.0 slots |
| Интерфейс | 1 iLO Service Port 1 standard, 1 internal), 1 MicroSD Slot, 1 Video, 2 rear, 2 RJ-45, 3 USB 2.0 (2 rear, 5 USB 3.0 (2 front |
| Порт за отдалечено управление | 1 iLO Management Port |
| Захранване | 1x 800W RPS |
| Съвместими операционни системи | CentOS, ClearOS, Microsoft Windows Server, Red Hat Enterprise Linux (RHEL), SUSE Linux Enterprise Server (SLES), VMware |
| Софтуер за управление | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download); HPE iLO Advanced/HPE iLO Advanced Premium Security Edition (optional) |
| Форм-фактор | 4.5U Tower |
| Тип на шасито | Hot-Plug |
| Други | non-redundant fans, Operation System: ClearOS/VM Installer ( USB); 2 non-hot plug |














Reviews
There are no reviews yet.