Additional information
| Weight | 1.099 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | LENOVO |
| Предназначен за | Сървъри |
| Интерфейс | RJ-45 |
| Брой мрежови портове | 4 |
| Форм-фактор | OCP 3.0 SFF |
| Мрежови стандарти | IEEE 802.1Q VLAN, IEEE 802.3az, IEEE 1588/802.1AS |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 132 x 19 x 69 mm |












