Additional information
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 1.5 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Електронна техника |
| Тип | Connection adapter |
| Тип конектор 1 | USB Micro-B |
| Тип конектор 2 | F, USB-A |
| Дължина на кабела, cm | 15 cm |
| Цвят | Black |
| Други | Transmission speed: 480 Mb/s |






















Reviews
There are no reviews yet.