Additional information
| Weight | 0.038 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 2.1 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Електронна техника |
| Съвместимост | Windows XP/Vista/7/8/10; Mac OS |
| Тип | Network adapter |
| Тип конектор 1 | M, USB-C |
| Тип конектор 2 | F, RJ-45 |
| Дължина на кабела, cm | 15 cm |
| Цвят | Black |
| Други | Chipset: RTL8153; Communication: Wired; Transmission speed: 1 Gb/s; ICT category: Cat. 5/5e; Assembly of the connector: Gold-plated; Supports Wake on Lan (WoL); Supports PXE |






















Reviews
There are no reviews yet.