Additional information
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 32 × 9 cm |
| Производител | GENESIS |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Тип на охлаждане | Air cooling |
| Съвместимост | For Laptops 15.6" |
| Скорост на вентилатора, rpm | 2400 |
| Брой вентилатори | 5 |
| Размер на вентилатора, mm | 1×140 mm, 4x 60 mm |
| LED светлина | Illumination |
| Волтаж, V | USB (5V) |
| Ниво на шума, dB | 56 dB |
| Цвят | Black |
| Други | 360 x 260 x 40 mm, 890 g, Aluminium, Built-in USB Hub, Material Polypropylene, Removable phone holder |




























Reviews
There are no reviews yet.