Additional information
| Weight | 0.243 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 14.5 × 4.5 cm |
| Производител | GENESIS |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Игрални конзоли |
| Съвместимост | Device is compatible with a number of consoles: PS4, PS3, Xbox One and Nintendo Switch; Compatible with wired mice and keyboards; Compatible with official branded controller |
| Тип | Connection adapter |
| Тип конектор 1 | M, USB-A |
| Тип конектор 2 | F, USB-A |
| Дължина на кабела, cm | 25 cm |
| Цвят | Black |
| Други | Genesis TIN 200 is a compact adapter that allows playing console games, instead of classic controller; Adapter allows upcoming firmware updates through USB interface (PC required), while using keyboard and mouse |
























Reviews
There are no reviews yet.