Additional information
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 1.5 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Електронна техника |
| Тип | Network adapter |
| Тип конектор 1 | M, USB-A |
| Тип конектор 2 | F, RJ-45 |
| Дължина на кабела, cm | 15 cm |
| Цвят | Black |
| Други | Chipset: RTL8152B, Data transfer rate: Ethernet up to 10 Mb/s (Half/Full Duplex), Fast Ethernet up to 100 Mb/s (Half/Full Duplex), Mac OS, Support Wake on Lan (WoL); Supported OS: Windows XP/Vista/7/8/10, Wake on Lan (WoL) |
























Reviews
There are no reviews yet.