Additional information
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 16 × 0.5 cm |
| Производител | LANBERG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Електронна техника |
| Тип | Power adapter |
| Тип конектор 1 | Molex 2-pin + SATA 7-pin |
| Тип конектор 2 | female, SATA 13-pin |
| Дължина на кабела, cm | Cable total length 35 cm, Power cable’s length: 29 cm |
| Цвят | Red |
| Други | as well as, datacenters or control and monitoring systems, for industrial applications, server rooms, This particular internal cabling solution will find its use within home and office environments |























Reviews
There are no reviews yet.