Additional information
| Weight | 0.249 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.2 × 16.4 × 4.8 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | APC |
| Сензор, тип | Vibration Sensor |
| Външен/ вътрешен | Indoor |
| Тип на свързване | Cable ties |
| Размери, mm | 117 x 121 x 25 mm |















