Additional information
| Weight | 0.28 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25.4 × 15.2 × 1 cm |
| Производител | APC |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Сензор, тип | Temperature & Humidity Sensor |
| Външен/ вътрешен | Indoor |
| Тип на свързване | RJ-45 sensor connection type |
| Размери, mm | 5 x 5 x 6 mm |
| Други | RoHS Compliant |
















Reviews
There are no reviews yet.