Additional information
| Weight | 0.249 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23.5 × 16.5 × 5.1 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | APC |
| Сензор, тип | Humidity Sensor, Wireless Temperature & |
| Външен/ вътрешен | Indoor |
| Тип на свързване | Not rack-mountable |
| Размери, mm | 38 x 38 x 19 mm |
















