Additional information
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39.2 × 20.3 × 8.6 cm |
| Производител | INNO3D |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Вградена памет, GB | 24 |
| Памет интерфейс | 384 |
| Брой ядра | 10496 |
| Макс. работна честота, MHz | 1695 |
| Брой вентилатори | 3 |
| Мин. мощност на захранване, W | 750 |
| Конектори на захранване | 8+8-pin |
| Ползвани технологии | Game Ready Drivers, Microsoft DirectX, NVIDIA Ansel, NVIDIA G-SYNC, NVIDIA GeForce Experience, NVIDIA Highlights, Real-Time Ray Tracing, Vulkan API. |
| Резолюция | Maxmium Digital Resolution: 7680×4320 |
| Интерфейс | 3x DisplayPort 1.4, HDMI 2.1 |
| Размери | Height: 135mm, Length: 300mm, Width: 3-slot |
| Други | FreeBSDx86, Linux, Windows 10 |
























Reviews
There are no reviews yet.