Additional information
| Weight | 12.1666 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49.4 × 39.4 × 33.8 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | Optiplex 5490 |
| Софтуер | Windows 10 |
| Процесор, серия | Intel Core i5 |
| Процесор | Intel Core i5-10500T 2.30 GHz, 12 MB cache |
| Чипсет | Intel Q570 |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, слотове | 2 SODIMM slots |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256 |
| Монитор | 23.8" (60.45 cm) FHD 1920×1080 WVA Non-Touch Anti- Glare |
| Web камера, MP | Camera |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Realtek codec ALC3246, 2 speakers |
| Мрежа | 10/100/1000 Mbps, Intel WiFi 6 AX201 2×2 (Gig+) + Bluetooth 5 |
| Paralel порт | – |
| Serial порт | – |
| M.2 слот | 1 M.2 2230 slot for Wi-Fi and Bluetooth card , 1 M.2 2230/2280 slots for solid-state drive |
| USB порт | 6 |
| HDMI порт | – |
| Display порт | Display Port |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Аудио портове | 1 Universal audio, 1 Line-out audio |
| Разширителен порт | – |
| DVI конектор | – |
| VGA конектор | – |
| S/PDIF конектор | – |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Аксесоари в комплекта | Dell Pro Wireless Keyboard and Mouse – KM5221W – Bulgarian (QWERTY) |
| Windows OS | yes |
| Кутия | All-in-One |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 54.0 x 5.3 x 34.4 cm |
| Цвят | Black |


















