Additional information
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 16.3 × 5 cm |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | INNO3D |
| Вградена памет, GB | 4 |
| Памет интерфейс | 64 |
| Брой ядра | 512 |
| Макс. работна честота, MHz | 1800 |
| Брой вентилатори | 2 |
| Мин. мощност на захранване, W | 300 |
| Ползвани технологии | NVIDIA GeForce Experience, NVIDIA Ansel, NVIDIA Highlights, NVIDIA G-SYNC Ready, Game Ready Drivers, Vulkan API, Microsoft DirectX |
| Резолюция | 7680×4320 |
| Интерфейс | HDMI 2.0b, 2x DisplayPort 1.4 |
| Размери | Length: 196 mm, Height: 113 mm, Width: 2-slot |






















