Additional information
| Weight | 0.325 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 16.5 × 11 cm |
| Наличност | на път |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Производител | TRUST |
| Предназначен за | Компютър |
| Тип на свързване | Cable |
| Интерфейс | USB |
| Бутони | 15 buttons |
| Захранване | Power source: USB |
| Вибрации | Vibration feedback |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 165 x 115 x 60 mm |
| Тегло, g | 270 g |
















