Additional information
| Weight | 2.59 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49.8 × 31 × 6.5 cm |
| Производител | ACER |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Серия | Aspire 3 |
| Софтуер | Linux |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 5 |
| Процесор | 4 MB cache, AMD Ryzen 5-3500U 2.10 GHz |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, слотове | up to 12GB |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256 |
| Дисплей, inch | 15.6 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 1920×1080 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта | Integrated |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Built-in digital microphone, Two built-in stereo speakers |
| Мрежа | Gigabit Ethernet, Wake-on-LAN ready |
| Безжична мрежа | 802.11a/b/g/n/ac wireless LAN |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | – |
| USB порт | 3 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | Headset/speaker jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | – |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | HD Cam |
| Клавиатура, тип | Full-sized Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност | Kensington lock slot |
| Windows OS | – |
| Батерия, cell | 2 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 36.3 x 25.1 x 2.0 |
| Цвят | Black |
| Покритие на корпуса | Plastic |
| Тегло, kg | 1.90 |























Reviews
There are no reviews yet.