Additional information
| Weight | 2.3 kg |
|---|---|
| Гаранция, месеци | 36 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | DELL |
| Серия | Vostro 5625 |
| Софтуер | Windows 11 |
| Процесор, серия | AMD Ryzen 5 |
| Процесор | AMD Ryzen 5 5625U 2.30 GHz, 16 MB cache |
| Чипсет | Integrated in the processor |
| Памет, GB | 8 |
| Памет, слотове | up to 32GB, 2 SODIMM |
| Памет, тип | DDR4 |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 256 |
| Дисплей, inch | 16.0 |
| Сензорен дисплей | – |
| IPS матрица | – |
| Дисплей, резолюция | 1920×1200 |
| Честота на опресняване, Hz | 60 |
| Дисплей, тип | Anti-Glare |
| Видео карта, тип | Integrated |
| Видео карта, модел | AMD Radeon Graphics |
| Видео карта, GB | – |
| Оптично устройство | – |
| Звук | Realtek ALC3254, 2 speakers |
| Мрежа | Realtek RTL8111H 10/100/1000 Mbps |
| Безжична мрежа | MediaTek Wi-Fi 6 MT7921 2×2 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE | – |
| M.2 слот | One M.2 2230 slot for WiFi and Bluetooth combo card, One M.2 2230/2280 slot for solid-state drive |
| USB порт | 3 |
| HDMI порт | HDMI |
| Display порт | – |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт | – |
| Разширителен порт | – |
| Аудио портове | One Headset jack |
| VGA конектор | – |
| Докинг конектор | – |
| Четец за карти | SD Card Reader |
| Четец на пръстов отпечатък | – |
| Web камера, MP | Camera |
| Клавиатура, тип | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Windows OS | yes |
| Батерия, cell | 4 |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 35.7 x 25.2 x 18.0 cm |
| Цвят | Grey |
| Покритие на корпуса | Metal |
| Тегло, kg | 1.97 |


























