Additional information
| Weight | 0.196 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19.5 × 10.5 × 6 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Производител | ASUS |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Bluetooth |
| Резолюция, dpi | 1600 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 3 |
| Програмируеми бутони | – |
| Подсветка | – |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 107 x 60 x 28 mm |
| Цвят | Blue |
| Тегло, g | 56 g |






















