Additional information
| Weight | 0.086 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14.4 × 9.8 × 2.2 cm |
| Производител | SAMSUNG |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 60 |
| Предназначен за | Лаптопи |
| Капацитет | 2000 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 3 500 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 3 300 MB/s |
| Форм-фактор | M.2 (2280) |
| Интерфейс | PCIe |
| Цвят | N/A |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 80.2 x 22.2 x 2.4 mm |
| Тегло, g | 8 g |
| Други | Samsung 2GB Low Power DDR4 SDRAM, Samsung Phoenix controller, Samsung V-NAND 3-bit MLC |




















Reviews
There are no reviews yet.