Additional information
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 40 × 10 cm |
| Производител | WACOM |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Предназначен за | Таблети |
| Размер на екрана, inch | 21.5" |
| Наклон | – |
| Въртене | – |
| Ротация | – |
| Регулируема дължина | – |
| Цвят | Black/Silver |
| Други | Material: Aluminium; The anti-slip base ensures stable use in every work environment; Compatible with the Cintiq 22 (DTK2200) and Cintiq 22 HD Touch (DTH2200) |





















Reviews
There are no reviews yet.