Additional information
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36.693 × 20.63 × 21.575 cm |
| Производител | WACOM |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Предназначен за | Графични дисплей таблети |
| Размер на екрана, inch | 24" |
| Наклон | It allows you to raise, tilt and rotate your pen display to easily adjust the viewing angle and find the most natural position for you |
| Въртене | – |
| Ротация | yes |
| Регулируема дължина | – |
| Цвят | Gray |
| Други | Once attached to Ergo Stand, you can rotate the display as you’d move a sheet of paper to draw at a fresh angle, your Cintiq Pro 24 becomes a stable surface on which to create – just like drawing at a drafting table. Plus |

























Reviews
There are no reviews yet.