Additional information
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Сторидж, тип | Expansion |
| Серия | ME412 |
| SAS Interface | yes |
| FC Interface | – |
| iSCSI Interface | – |
| Твърд диск, брой | 12 |
| Maximum Disk Drives | Chassis 12 x 3.5" |
| Контролер | – |
| Controller cache | – |
| RAID | – |
| Захранване | Redundant 580W |
| Операционна система | – |
| Поддържани операционни системи | – |
| Форм-фактор | 2U |










Reviews
There are no reviews yet.