Additional information
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Производител | DELL |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Сторидж, тип | SAN |
| Серия | ME4000 |
| SAS Interface | 2 12Gb SAS (wide-Port) per array (1 port per controller) – for expansion |
| FC Interface | – |
| iSCSI Interface | – |
| Твърд диск, брой | 2 |
| Maximum Disk Drives | 12 x 3.5" drive bays |
| Контролер | Dual 12Gb SAS |
| Controller cache | 8GB per controller |
| RAID | – |
| Захранване | Redundant 580W |
| Операционна система | – |
| Поддържани операционни системи | – |
| Форм-фактор | 2U |
| Други | Integrated Web Base Management |







Reviews
There are no reviews yet.