Additional information
| Weight | 31 kg |
|---|---|
| Производител | LENOVO |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Сторидж, тип | all-NVMe flash storage system, SAN only |
| Серия | DM5100F |
| SAS Interface | – |
| FC Interface | – |
| iSCSI Interface | 2xHIC 10/25Gb iSCSI 4-ports |
| Твърд диск, брой | – |
| Maximum Disk Drives | 2x12TB (6×1.9TB NVMe Non-SED) Drive Pack |
| Контролер | 2xDM5100F NVMe Controller |
| Controller cache | 64GB |
| RAID | RAID-4, RAID-DP, RAID-TEC |
| Захранване | Two redundant hot-swap 1600 W Platinum AC power supplies. 200-240V supply |
| Maximum Raw Capacity | Up to 1.84 PB (120x 15.36 TB SAS SSDs) |
| Операционна система | – |
| Поддържани операционни системи | Microsoft Windows Server, Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, VMware ESXi |
| Форм-фактор | 2U |








Reviews
There are no reviews yet.