Additional information
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 18 × 32 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wireless |
| Конектор | N/A |
| Микрофон | – |
| Шумопотискане | Noise reduction system reproduces a clearer sound |
| Контрол на звука | Yes (Rotary) |
| Време за работа на батерия | Maximum 20 Hours |
| Време за зареждане | Approx. 7 hrs (Full charge) |
| Честотен обхват, Hz | 10 – 22 000 Hz |
| Чувствителност, dB | 100 dB/mW |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohm (1kHz) |
| Цвят | Black |
| Други | Driver Unit: 40mm |


























Reviews
There are no reviews yet.