Additional information
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 22.5 × 31 cm |
| Производител | SONY |
| Наличност | на склад |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Предназначен за | Обща употреба |
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wireless |
| Конектор | Combo |
| Микрофон | – |
| Шумопотискане | – |
| Контрол на звука | yes |
| Време за работа на батерия | Approx. 18 Hours (fully charged) |
| Време за зареждане | Approx. 7 Hours (Full charge) |
| Честотен обхват, Hz | 10 – 22 000H z |
| Цвят | Black |
| Други | Powerful 40mm driver with neodymium diaphragm |



























Reviews
There are no reviews yet.