Additional information
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 11.2 × 23 cm |
| Производител | INNO3D |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 3 |
| Вградена памет, GB | 10 |
| Памет интерфейс | 320 |
| Брой ядра | 1920 |
| Макс. работна честота, MHz | 1733 |
| Брой вентилатори | 3 |
| Мин. мощност на захранване, W | 750 |
| Конектори на захранване | 8+8-pin |
| Размери | Height: 112mm, Length: 300mm, Width: 2-slot |























Reviews
There are no reviews yet.