Additional information
| Weight | 0.62 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20.5 × 20.5 × 5.2 cm |
| Производител | HPE |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Скорост | 1300 |
| Антена | |
| Интерфейс | 1×10/100/1000 Base-T, Bluetooth Low Energy (BLE) radio, Serial console interface (proprietary; optional adapter cable available), USB 2.0 host interface (Type A connector) |
| Стандарти | 802.11ac |
| Сигурност | and block malicious files, classify, Integrated Trusted Platform Module (TPM) for secure storage of credentials and keys; IP reputation and security services identify, URLs and IPs; Integrated wireless intrusion protection; Kensington security slot |
| Захранване | PoE |
| Управление | high-performance WLANs., provides airtime fairness and ensures that APs stay clear of all sources of RF interference to deliver reliable, RF Management – Adaptive Radio Management (ARM) technology automatically assigns channel and power settings |
| Други | Dimensions(WxDxH): 165 x 165 x 38 mm |















Reviews
There are no reviews yet.