Additional information
| Weight | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 18 × 6 cm |
| Производител | HPE |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 12 |
| Скорост | 867 |
| Антена | Two vertically polarized dual-band downtilt omnidirectional antennas for 2×2 MIMO with peak antenna gain of 3.3dBi in 2.4GHz and 5.8dBi in 5GHz |
| Интерфейс | 1x 10/100/1000BASE-T Ethernet network interface (RJ-45) |
| Стандарти | 802.11n |
| Сигурност | classify and block malicious les, URLs and IPs, Use of Trusted Platform Module (TPM) for secure storage of credentials and keys as well as secure boot. Integrated wireless intrusion protection. IP reputation and security services identify |
| Захранване | PoE |
| Управление | RF Management: Adaptive Radio Management (ARM) technology with AirMatch automatically assigns channel, width and power settings based on environment and client density |
| Други | ArubaOS & Aruba InstantOS 8.3.0.0; Dimmensions: 150 x 150 x 35 mm |














Reviews
There are no reviews yet.