Additional information
| Weight | 31 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50.5 × 46.7 × 104.8 cm |
| Гаранция, месеци | 24 |
| Наличност | с поръчка |
| Производител | JBL |
| Брой канали | 1 |
| Изх. мощност, W | 800 |
| Субуфер, тип | Wireless/Wired |
| Интерфейс | Bluetooth 5.1 |
| Bluetooth | |
| HDMI | – |
| Звукови режими | With guitar and dual mic inputs, you can show your talents as you sing and play along. |
| Караоке | With the karaoke EQ tuning, not only will you sound great but you’ll look great, too, with the perfect light show for rocking out! |
| Формати на декодиране | Supported formats: .mp3, .wma, .wav |
| Високоговорители, тип | ) tweeter, ) woofer, 2 x 70mm (2.75", Transducers: 2 x 216mm (8" |
| Честотен обхват, Hz | 20kHz (-6dB), 35Hz – |
| FM радио | – |
| Дистанционно управление | – |
| Монтаж на стена | – |
| Батерии | – |
| Размери, mm | 399 x 436 x 905 mm |
| Тегло, kg | 27.80 kg |
| Цвят | Black |





























