Additional information
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15.5 × 7 × 2 cm |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 0 |
| Производител | BROTHER |
| Съвместимост | PT-E300VP, PT-E550WVP, PT-P750W, PTD-800W, PTP900W, PT-P950NW, PT-E550WNIVP, PT-E550WSP, PT-P700 |
| Цвят | Black on Yellow |
| Ширина на лентата, mm | 5.2 mm |
| Дължина на лентата, m | 1.5 m |

















