Additional information
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Производител | TOSHIBA |
| Наличност | с поръчка |
| Гаранция, месеци | 36 |
| Предназначен за | Сториджи |
| Капацитет | 14000 |
| Външен/ вътрешен | Internal |
| Размер, inch | 3.5" |
| Скорост, об/мин | 7 200 rpm |
| Интерфейс | Serial ATA 6.0 Gbit/s |
| Цвят | N/A |
| Други | Dimensions 147 (L) x 101.85 (W) x 26.1 (H) mm |














Reviews
There are no reviews yet.